O nas

REHAORTHOPEDICA to działająca od 1998 roku, nowoczesna Klinika Osteopatii i Fizjoterapii w Krakowie, stanowiąca wykwalifikowany zespół pasjonatów, praktykujących osteopatię i fizjoterapię.

Naszym celem jest nie tylko leczenie czy przywracanie sprawności, ale także zwiększenie wśród naszych pacjentów świadomości własnego ciała. Chcemy, aby pacjent żył bez bólu, w pełnej sprawności i komforcie życia.

Dlatego w pełni i kompleksowo dbamy o kondycję psychofizyczną naszych pacjentów. Wiemy, że przyczyna leży często w zupełnie innym miejscu, niż mogłoby się wydawać. Dzięki nowoczesnej diagnozie znajdujemy tę przyczynę i  pomagamy przywrócić naturalne funkcje organizmu do procesów gojenia i zdrowienia organizmu.

Specjalizujemy się również w medycynie osteopatycznej - nowoczesnej dziedzinie medycyny, opierającej się na holistycznym, całościowym podejściu do pacjenta.

Nasz zespół to terapeuci z ogromną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Kształcimy się u polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie osteopatii, rehabilitacji, ortopedii czy traumatologii. Nasi terapeuci uczestniczą regularnie w operacjach prowadzonych przez specjalistów ortopedii. Dzięki temu na bieżąco śledzimy rozwój technik operacyjnych. Naszym pacjentom oferujemy również masaże, trening personalny oraz kompleksowa opieka dietetyka oraz psychologa.
Made by:

Salamanders.pl